Stage hands crew

MAREC 2023

.

8.3 EROS RAMAZZOTTI CANCELLED (Steel Aréna, Košice)

S poľutovaním musíme oznámiť, že Eros Ramazzotti musí kvôli chrípke zrušiť svoj koncert, ktorý bol naplánovaný na stredu 8. marca 2023 v košickej Steel Aréne, rovnako ako aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť v piatok 10. marca 2023 v Hallenstadion v Zürichu. Aktuálne sme v procese nastavovania nových dátumov oboch podujatí. Všetky vstupenky, zakúpené na plánované koncerty, ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nové termíny, ktoré spolu s ďalšími informáciami ohlásime čoskoro. Koncertné turné bude pokračovať koncertom v Miláne dňa 14. marca 2023.

.

POČAS ROKA

.

31.5 Five Finger Death Punch (Zimný štadión O.N.,Bratislava)

Americká metalová skupina Five Finger Death Punch prichádza na Slovensko. Držitelia mnohých ocenení a platinových platní sa na Slovensku predstavia prvýkrát a svojim fanúšikom sľubujú skvelý hudobný zážitok. Five Finger Death Punch vystúpia už 31.05.2023 v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu – TIPOS Aréna.

.

14.6 Rammstein (Letisko Trenčín) 

Konštrukcia pódia, šou zapálená ohňom a perfektne zorganizovaná kapela – toto všetko je vo svete hudby z hľadiska štýlu, rozsahu a kvality skutočne jedinečné, toto je Rammstein. Rammstein ponúknu 14.6.2023 na letisku Trenčín slovenským fanúšikom a tým, ktorí sa fanúšikmi chystajú stať, novú šancu zažiť ich „gigantickú show“ (Rolling Stone) naživo, vďaka ktorej sa európske štadióny „trasú“ (Nordkurier), s „množstvom ohňostrojov, úderov a dymu“ (Sueddeutsche Zeitung). Nenechajte si túto šou kde budeme aj my!

.

5.7 Pohoda Festival (Letisko Trenčín)

Pohoda je umelecký festival, kde sa alternatívne štýly ako napríklad indie, elektronika, world music a punk stretávajú s klasikou; spolu s literatúrou, tancom, výtvarným umením, filmom a divadlom. Nenechajte si preto ujsť tento skvelý festival v spolupráci s nami a našimi partnermi už 5.7 2023 na letisku v Trenčíne!

.

16.7 Hollywod Vampires (Zvolenská Slatina - Olympic Fields)

Johnny Depp so svojou kapelou Hollywood Vampires s Alice Cooperom a Joeom Perrym, navštívi Slovensko a odohrá exkluzívny koncert 20. júla 2023 v srdci Banskobystrického kraja, na krásnych trávnatých ihriskách "Olympic Fields" vo Zvolenskej Slatine. Začali sa obrovské prípravy na veľké podujatie aj v spolupráci s našou firmou!

.

11.8 Grape Festival (Letisko Trenčín)

Už 11. augusta sa tradične začne jeden z najpopulárnejších festivalov na Slovensku - Grape festival. V spolupráci so Stage Hands si nenechajte ujsť úžasných interpretov ako Foals, Yungblud, M83 a mnoho ďalších v priebehu celého festivalu. 

.

18.8 LOVESTREAM Festival (Vajnory, Bratislava)

Festival LOVESTREAM v roku 2023: Nový priestor, nový termín a headliner IMAGINE DRAGONS! V druhom ročníku čaká návštevníkov festivalu viacero zmien. Festival sa sťahuje na nové miesto vo Vajnoroch v Bratislave kde privíta megahviezdu a jednu z najpopulárnejších koncertných kapiel súčasnosti Imagine Dragons!

.

19.10 CIRQUE DU SOLEIL - OVO (Zimný štadión O. N., Bratislava)

Nový Cirque du Soleil a ich veľkolepá show OVO prichádzajú do Bratislavy v októbri 2023! Cirque du Soleil s nadšením oznamuje svoj návrat do Bratislavy s energickou a akrobatickou produkciou OVO – pestrým vstupom do nového dňa v živote hmyzu, jeho nikdy nekončiacej energie a pohybu. Prostredníctvom úchvatnej akrobacie, ktorá zvýrazňuje jedinečné osobnosti a schopnosti vybraných druhov hmyzu, OVO skúma krásu biodiverzity vo všetkých jej kontrastoch a živosti. Vtipné a trápne, no zároveň rozkošné a úžasné. OVO (po portugalsky „vajce“), do ktorého sa zapojilo 100 ľudí z 25 rôznych krajín vrátane 52 umelcov, prináša na scénu akrobatické prvky vysokej úrovne, ktoré nanovo definujú hranice ľudského tela. Pod tento svet objaviť spolu s nami!