Stage hands crew

Naša ponuka

Naša spoločnosť ponúka komplexné zabezpečenie profesionálnych služieb a technickú realizáciu pre kultúrno-spoločenské podujatia, hudobné i športové eventy, vrátane zabezpečenia pracovníkov a pomocných síl pri realizácii samotných projektov.

Náš tím by sa najradšej venoval službám, ktoré dlhodobo poskytujeme pri realizácii kultúrno-spoločenských podujatí ale aj my musíme reagovať na súčasnú situáciu a potrebu trhu. Prinášame preto ponuku  dezinfekčných produktov, ktorých súčasťou sú aj :

1. BEZOPLACHOVÁ GÉLOVA dezinfekcia na ruky (vhodná pre vašich záklazníkov aj personál),

2. Univerzálne dezinfekcie (vhodné na čistenie sanitárnych plôch a povrchov)

Všetky prípravky sú vysoko účinné a chránia zdravie pred nákazou a šírením COVID-19.

Neváhajte nás kontaktovať na uvedenej mailovej adrese alebo telefonicky!
Pri objednávke väčších objemov možná zľava! 
Tešíme sa na spoluprácu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Špecializujeme sa na komplexné a technické zabezpečenie:

Zabezpečíme Vám profesionálny personál pre plynulý a hladký priebeh Vášho podujatia. Spoľahlivý a zohratý tím je nevyhnutný pre úspešnosť každého eventu i pre celkový zážitok návštevníkov. Obsadíme pre vás rôzne pozície, bez ktorých sa žiaden event nezaobíde: 

Pre Vás a Vaše podujatie zabezpečíme aj ostatné služby, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou realizácie či, alebo slúžia na zvýšenie komfortu a uľahčenie a zlepšenie priebehu samotného eventu.