Stage hands crew

Pripravujeme

.

Marec 2023

.

8.3 Eros Ramazzotti 

EROS RAMAZZOTTI ohlásil celosvetové turné BATTITO INFINITO WORLD TOUR spolu s vydaním nového albumu. Na Slovensku sa predstaví v Bratislave aj v Košiciach. Idol ženských sŕdc, ale aj milovníkov Talianska, Eros Ramazzotti, zverejnil dátumy celosvetového turné k novému albumu BATTITO INFINITO, ktorý uzrie svetlo sveta 16. septembra tohto roku. Už 8.3.2023 sa v Košiciach predstavíme spolu s touto hviezdou aj my, preto si to určite nenechajte ujsť !

.

11.3 LUCIE V OPEŘE TOUR 2023

Výnimočný koncert LUCIE V OPEŘE exkluzívne aj na Slovensku! Jar 2023 bude pre fanúšikov skupiny LUCIE jednoznačným vrcholom sezóny. Skupina vyráža na halové turné v mestách Ostrava, Brno, Pardubice, Praha s jedinou zastávkou na Slovensku 11.3.2023. na Zimnom štadióne v Bratislave. Nový program, exkluzívne hudobné aranžmány a po rokoch opäť v doprovode symfonického orchestra! K tomu spevácky zbor a organicky efektná dynamická scéna - aj to je koncertná show LUCIE V OPEŘE pri ktorej nebudeme chýbať ani my!

.

14.6 Rammstein (Trenčín letisko) 

Rammstein ponúknu 14.6.2023 na letisku Trenčín slovenským fanúšikom a tým, ktorí sa fanúšikmi chystajú stať, novú šancu zažiť ich „gigantickú show“ (Rolling Stone) naživo, vďaka ktorej sa európske štadióny „trasú“ (Nordkurier), s „množstvom ohňostrojov, úderov a dymu“ (Sueddeutsche Zeitung).

.

5.7 Pohoda Festival (Letisko Trenčín)

Pohoda je umelecký festival na ktorom sa alternatíva, indie, elektronika, world music a punk stretávajú s klasikou; spolu s literatúrou, tancom, vizuálnym umením, filmom a divadlom. Nenechajte si preto ujsť tento skvelý festival v spolupráci s nami a anašimi partnermi.

.

16.7 Hollywod Vampires (Zvolenská Slatina - Olympic Fields)

Johnny Depp a jeho kapela Hollywood Vampires, all stars band v zostave s Alice Cooperom a Joe Perrym, navštívia Slovensko a zahrajú exkluzívny koncert dňa 20. júla 2023 v srdci banskobystrického kraja, na nádherných trávnatých poliach „Olympic Fields“ vo Zvolenskej Slatine. Obrovské prípravy na obrovskú akciu začali!

.

11.8 Grape Festival (Letisko Trenčín)

Už 11. augusta sa už tradične na Slovensku začne jeden z najpopulárnejších festivalov Grape. v spolupráci so Stage Hands si nenechajte ujsť úžasných interpretov ako sú Foals, Yungblud, M83 a daľší.

.

18.8 LOVESTREAM Festival (Vajnory, Bratislava)

LOVESTREAM Festival v roku 2023: Nový priestor, nový termín a headlineri IMAGINE DRAGONS! V druhom ročníku čaká na návštevníkov festivalu niekoľko zmien. Festival sa sťahuje na nové miesto a v novom termíne privíta opäť megahviezdu a jednu z najžiadanejších koncertných kapiel súčasnosti Imagine Dragons!

.

19.10 CIRQUE DU SOLEIL - OVO (Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava)

Cirque du Soleil a ich veľkolepé predstavenie OVO prichádzajú do Bratislavy v októbri 2023! Cirque du Soleil s nadšením oznamuje návrat do Bratislavy s energickou a akrobatickou produkciou OVO – farebným prienikom do nového dňa v živote hmyzu, jeho nikdy nekončiacej energie a pohybu. Prostredníctvom úchvatných akrobacií, ktoré zdôrazňujú jedinečné osobnosti a schopnosti vybraných druhov hmyzu, OVO skúma krásu biodiverzity vo všetkých jej kontrastoch a živosti. Vtipné a rozpačité, no zároveň rozkošné a úžasné. OVO (v portugalčine „vajce“), na ktorom sa podieľa 100 ľudí z 25 rôznych krajín, vrátane 52 umelcov, prináša na scénu akrobatické prvky na vysokej úrovni, ktoré nanovo definujú hranice ľudského tela.

14.6 Rammstein (Trenčín letisko)